Hra s laserovou zbraní stoupá na popularitě

Ať už patříte do mladší nebo starší věkové kategorie lidí, není důvod k tomu, abyste se moderním hrám vyhýbali obloukem a nezúčastnili se jich jenom z přesvědčení, že takový druh zábavy pro vás není. Mezi jednu z těch nejvyhledávanějších patří laser game Praha a o tom, že si u ní přijdou na své všichni, koho se rozhodnete vzít s sebou – vůbec nepochybujte.labyrint (18)

Humor a dávka zdravého adrenalinu

Hra s laserovou zbraní není nijak ohrožující na životě. Ocitnete se pouze v boji s laserovými paprsky, které vám nijak neublíží a nejsou nebezpečné. Naopak – díky dokonale promyšleným hrám, ze kterých si můžete vybírat a arénám, které vás svou atmosférou dostanou, každý z vás prožije mnoho humorných a dobrodružných chvil, na které budete moct společně vzpomínat ještě o několik měsíců později.

Jedenáct her a dvě arény

V nabídce her si můžete zvolit takovou, která by vás zaujala svým tématem. Je však nezbytné myslet i na vaše schopnosti a zkušenosti, které s laserovou hrou máte. Pokud jste v ní pouze začátečník, je lepší zvolit si hru, která by vám nabídla zábavu a nebrzdila vás svou náročností.
Jaké arény budete mít k dispozici?

  1. LABYRINT– se považuje za větší arénu, která je ideální pro větší skupiny hráčů. Setkat se v ní můžete s velkým bludištěm, řadou úkrytů, ale i osvětlením, které bude pouze neonové. Díky němu získá vaše hra akční charakter a dopřeje vám spoustu legrace a napjatých situací.
  2. AZTÉCKÉ CHRÁMY– tato aréna vám přinese i hru ve venkovním prostředí. Čekat vás v ní bude ještě více úkrytů, a to i na stromech a dopřeje vám možnost ocitnout se v historickém prostředí chrámů. Je přímo ideální volbou pro menší skupiny hráčů.

DSC8007
Udělejte váš den volna výjimečný i díky tomu, že se rozhodnete navštívit Lazerfun a odnesete si mnoho zážitků a vzpomínek. Je však nutné předem udělat rezervaci, aby byly arény volné právě pro vás.