Krásné řasy díky správné řasence!

Pokud i vy máte po ránu nevýrazný pohled, může vám stačit pár tahů řasenkou a můžete mít podmanivý, svůdný a sexy pohled během pár sekund. Aby řasenka fungovala správně na vašich řasách, je potřeba vybrat správně, protože jak už bylo řečeno, řasenka dodává očím opravdu zcela nový rozměr.
nalíčené řasy
Pokud chcete, aby i vaším očím řasenka pomohla, určitě si nejprve prohlédněte důkladně, jaké řasy máte. Jistě, každá víme, jaké jsou, ale je potřeba opravdu dobře vlastní řasy znát a dobře specifikovat jejich typ. Teprve poté je vhodné vybrat správné líčidlo, které dodá vašim řasám to, co jim chybí a zvýrazní vaše přednosti.
Až vyrazíte vybírat řasenku volte podle níže uvedených parametrů vašich očí a řas.

Jaký je váš typ řas a očí?

•    Krátké řasy
Pokud jste majitelkou kratších řas, určitě byste měla vybírat prodlužující řasenku, která vám řasy prodlouží a pomůže vám tak zakrýt tento drobný nedostatek.
•    Řídké řasy
Máte-li dojem, že vaše řasy jsou řídké, určitě bude potřeba vyhledávat řasenku, která je určena prioritně pro zvětšení objemu řas. Určitě by pro vás tedy bylo vhodné používat maskaru, která dodá řasám extra objem. Řasy díky ní budou působit mnohem hustším dojmem.
•    Dlouhé řasy
Určitě také existují ženy, které mají krásné dlouhé a husté řasy, ale pro změnu je mají zcela rovné, a tak ani u nich tato krása nevynikne. Pro tyto oči je potřeba vybrat řasenku, která řasy natočí a tím ukáže celou jejich krásu.
 namalované obočí

Jakou chcete barvu a funkci?

•    Černá řasenka
Tato řasenka samozřejmě je univerzálně použitelná a dodá očím dramatický vzhled. Většina řasenek je samozřejmě v černé barvě, i když existují i různé varianty černých řasenek. Ať už to jsou extra černé či dramaticky černé, vždy jsou černé, ale každá z vás si jistě ráda vyzkouší rozdíly.
•    Barevné řasenky
Pokud máte ráda barvy, můžete vyzkoušet momentální hit, kterými jsou barevné řasenky. Seženete různé barvy od žluté, přes červenou po modrou. Vždy při aplikaci těchto řasenek myslete však na to, že MUSÍTE udělat černou linku kolem oka a nebo opravdu dobře zvolit líčení. Naproti těmto barevným řasenkám můžete ještě používat hnědou řasenku, která krásně prodlouží a zvýrazní řasy, ale dodá vám takový krásný přirozený vzhled, že těžko někdo uvěří, že jste nalíčená a přitom budete vypadat nádherně. Hnědá řasenka je vhodná pro denní nošení.
•    Voděodolná řasenka
Pokud je léto a hodně se potíte či chodíte na koupaliště určitě je vhodné vybrat voděodolnou řasenku. Samozřejmě i na jiné výjimečné události se tento typ hodí. Ať už to jsou šťastné události, jako jsou svatby či smutné události nebo třeba divadelní představení, tedy situace, které ve vás budou vyvolávat emoce, raději po voděodolné řasence opravdu sáhněte.
•    Řasenka pro citlivé oči
V neposlední řadě můžete mít citlivé oči a je vhodné raději vybírat řasenku právě pro citlivé oči. Často tento druh využívají také majitelky očí, které jsou doplněny kontaktními čočkami.